Krystek Fishing Głogów.pl

PRZYNĘTY HAND MADE

Dorado Invader 4cm

 

Dorado Invader, wobler do zadań specjalnych.

 

   Woblery firmy Dorado, model invader 4cm. Przynęta uniwersalna, która skusi każdą rybę do brania, od małej do dużych okazów.

   Wypróbowałem ten model pierwszy raz na rzece San, w 2018 roku podczas pikniku Dorado. Kilka dni przed wyjazdem na piknik zakupiłem w sklepie wędkarskim kilka sztuk z myślą o łowieniu brzan na te woblerki. Kupiłem invaderki o długości 4cm, model pływający. Kolorystyka wedle uznania, ale mi spodobały się następujące kolory: BS, GR, MN, i inne.

   Dlaczego akurat te woblery a nie inne? Dużo czytałem na temat tych woblerów i chciałem je wypróbować osobiscie podczas łowienia brzan na rzece San. Efektem tych zakupów jest brzana która skusiła się na invadera 4cm. Ten model sprawdził się na tym wyjeździe, dał mi kilka rybek a między innymi tą piękną brzanę. Bardzo dobrze biorą też klenie i okonie na te woblerki. 

   Długość 4cm, model pływający, kolorystyka wedle uznania. Mi się spodobały następujące kolory: BS, GR, MN, i inne. 

   Praca invaderów 4cm jest drobna ale wyczuwalna na kiju. Jego praca pozwoli nam na przytrzymanie go w nurcie lub  w rynnie. Taka technika łowienia skusi nie jednego klenia do brania lub innego drapieznika. Wobler jest spłaszczony po bokach, ster krótki w wersji deep runner. Malowanie tradycyjne areografem, dodatkowo oklejone kalkomanią przypominającą rybki. Woblerki bardzo dobrze trzymają się nurtu rzeki, szybko schodzą na daną głębokość. Jest to świetna imitacja małych rybek. 

 

Dane producenta:

Model Rozmiar Waga Kotwice Zanurzenie
Pływający  Tonący  Spinning Trolling
L4 4,0cm 2,2g 3,5g 2 x nr 12 1,2m 1,8m

 

  Łowię na te woblerki i polecam je innym wędkarzom. Wieloletnie doświadczenie oraz wiedza ich twórcy skłoniła go do stworzenia tego typu woblerów. Woblerki są bardzo ładnie wykonane, łowne i są w przystępnej cenie.

 

Pozdrawiam Krystian

Scroll Up